Psi Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Przedstawialnia. :)

5 posters

Go down

Przedstawialnia. :) Empty Przedstawialnia. :)

Pisanie  Ania Sro Cze 13, 2012 4:54 pm

W "Przedstawialni" możecie przedstawić się innym użytkownikom naszego forum. Może ja zacznę?
Na imię mi Ania, 13 wiosen za sobą, ale jestem zimową dziewczyną, więc przy napisie "Age" widnieje liczba 12. Smile Psami interesuję się od malenkości. Od pieluch powiedzieć nie mogę, ponieważ pierwszy kontakt z psem miałam dopiero w wieku ok. 4 lat. Wtedy to spotkałam pierwszego w swoim życiu Owczarka Niemieckiego. I love you Wtedy nie zdawałam sobie sprawy, jak to "puchate coś" zwane hau, hau zawróci w mojej głowie. Z czasem na moje półki przybywały kolejne książki i tak powoli uczę się... psów? Wink Moją ulubioną rasą są przewspaniałe Owczarki Niemieckie i to od nich jestem specjalistą na forum. Smile U siebie w domku trzymam również takie zwierzaki, jak myszoskoczki. Psy i myszoskoczki - to jest to! Very Happy Do 21 maja miałam dwie samiczki, niestety jedną musiałam uśpić (Kuba) i została mi Buba. Niedługo przyjedzie do mnie (a właściwie do Buby) druga samiczka - Tosia. Obie panny powinny szybko się dogadać są z tej samej hodowli (tak, tak hodowli). Niedługo je przedstawię - niech powstanie tylko odpowiedni dział. To tyle o mnie, bo jeszcze tu się zanudzicie na śmierć. Laughing

Ania
Admin
Admin

Liczba postów : 11
Join date : 07/06/2012
Age : 24
Skąd : Leszno

Powrót do góry Go down

Przedstawialnia. :) Empty Re: Przedstawialnia. :)

Pisanie  ZetkaEmka Sro Cze 13, 2012 5:18 pm

A mamy się przedstawiać tu, czy zakładać oddzielne wątki?

ZetkaEmka
Specjalista od Ogarów Polskich

Liczba postów : 3
Join date : 09/06/2012
Age : 24
Skąd : tu tyle kurzu?

Powrót do góry Go down

Przedstawialnia. :) Empty Re: Przedstawialnia. :)

Pisanie  Asia. Sro Cze 13, 2012 7:01 pm

Ja mam na imię Asia (jak by ktoś nie wiedział Laughing ), mam lat 14, za 2 miesiące już 15. Na poważnie psami zaczęłam interesować się dopiero dwa lata temu, poznałam dokładnie ideę r=r, zasady żywienia psa i wczytałam się głębiej w moją ulubioną rasę jaką jest Labrador Retriever. Niestety już po przyjeździe mojej suczki do domu.
Mieszkam w województwie Małopolskim, poza "psiologią" i sportami kynologicznymi interesuję się też fotografią portretową i sportową.
Z Luną, suczką w typie biszkoptowego labradora, ćwiczymy agility na ręcznie robionych przeszkodach. Kiedyś próbowaliśmy swoich sił we frisbowaniu, ale cóż, kiepsko nam szło Wink
No i Luna ode mnie Wink
Przedstawialnia. :) 72wyky
Asia.
Asia.
Moderator
Moderator

Liczba postów : 3
Join date : 11/06/2012
Age : 26
Skąd : Beskidy

http://photoblog.pl/Asek33k

Powrót do góry Go down

Przedstawialnia. :) Empty Re: Przedstawialnia. :)

Pisanie  Ania Czw Cze 14, 2012 1:10 pm

Zetko - tak tutaj. Smile Taką "taktykę" widziałam już na kilku forach i świetnie się spisuje. Smile
Asia - śliczna sunia. Przekaż całuski ode mnie. Wink

Ania
Admin
Admin

Liczba postów : 11
Join date : 07/06/2012
Age : 24
Skąd : Leszno

Powrót do góry Go down

Przedstawialnia. :) Empty Re: Przedstawialnia. :)

Pisanie  Oresama Nie Cze 17, 2012 6:25 pm

Wypadałoby chyba ^^ Imię moje Monika, ale go nie znoszę. Wolę, żeby mój nick skracano Sama. Lat mi 17 (dokładnie za miesiąc i 4 dni :3), żyję sobie na Warmii i Mazurach w małej mieścinie Biskupiec Reszelski. Lubię dużo ras, ale jestem zapaloną fanką Akita Inu *_* W domu posiadam skundlonego jamnika (nie mniej jamnikowaty i uparty od "oryginału") o imieniu Max. Mam też królika, bez konkretnej rasy, zwie się Jasper :3
Poza zwierzętami interesuję się kulturą azjatycką, ale głównie Japonii. Lubię też języki obce, muzykę i biologię ♥ Siedzę sobie w liceum na uroczym profilu angielski-matematyka-biologia-chemia i że tak powiem - czekam na cud :3 Moi znajomi mówią, że z reguły zjawiam się tam, gdzie są ciekawi ludzie - ba, wręcz się tam teleportuję xP Wszystko z takiego powodu, że jestem bardzo tolerancyjna.
Z ciekawostek dodam, że mój nick w wolnym tłumaczeniu znaczy "wielki i wspaniały ja", jednak nie poczuwam się do takiej samolubności XD Sam nick wziął się od filmu, w którym grał mój ukochany gitarzysta - Miyavi i tak pozostał.
Na koniec Jazzu:
Przedstawialnia. :) Jasperowe_by_MidoriWolf - jest półangorą XD
I Max:
Przedstawialnia. :) My_dog_4_by_MidoriWolf

Sayounara :3
Oresama
Oresama
Specjalista od Akita Inu
Specjalista od Akita Inu

Liczba postów : 1
Join date : 17/06/2012
Age : 28
Skąd : Biskupiec

Powrót do góry Go down

Przedstawialnia. :) Empty Re: Przedstawialnia. :)

Pisanie  Asia. Nie Cze 17, 2012 8:20 pm

Witaj Very Happy Fajne kudłaki masz w domu I love you
Asia.
Asia.
Moderator
Moderator

Liczba postów : 3
Join date : 11/06/2012
Age : 26
Skąd : Beskidy

http://photoblog.pl/Asek33k

Powrót do góry Go down

Przedstawialnia. :) Empty Re: Przedstawialnia. :)

Pisanie  Afrodyta Pon Cze 18, 2012 5:03 am

Jestem Jessica. W domu mam kilka rybek w tym samiczkę bojownika, neonki i jeszcze parę innych rybek. Mój chomik Lucas zmarł 25 maja tego roku. Żył jakieś ponad 2 lata... Urodziłam się na Ukrainie, ale przez większość życia mieszkam tu, w Polsce, a dokładniej w woj.podkarpackim. Jeżdżę konno od końca lipca 2011 roku. Chodzę na karate. Lubię też pływać, a nawet mam kartę pływacką Very Happy , więc w tym roku wybieram się z rodzicami popływać kajakami i rowerami wodnymi. Mam 14 lat, a urodziłam się 20 kwietnia. To chyba tyle xD
Afrodyta
Afrodyta
Moderator
Moderator

Liczba postów : 4
Join date : 09/06/2012
Age : 25
Skąd : z woj.podkarpackiego

Powrót do góry Go down

Przedstawialnia. :) Empty Re: Przedstawialnia. :)

Pisanie  ZetkaEmka Wto Cze 19, 2012 7:06 pm

No to i ja się przedstawię. Smile Mojego prawdziwego imienia nie lubię, więc dużo osób, także w realu, mówi do mnie po prostu Zetka. Jestem zwykłą, trochę zwariowaną dziewczyną. Mam fioła na punkcie wszystkich futrzaków (z wyjątkiem pająków xD). Moją ulubioną rasą jest ogar polski. Dzięki za uwagę! *fanfary*

ZetkaEmka
Specjalista od Ogarów Polskich

Liczba postów : 3
Join date : 09/06/2012
Age : 24
Skąd : tu tyle kurzu?

Powrót do góry Go down

Przedstawialnia. :) Empty Re: Przedstawialnia. :)

Pisanie  Afrodyta Wto Cze 26, 2012 7:46 am

Ja tylko powiem, że wszystkich witam serdecznie.
Afrodyta
Afrodyta
Moderator
Moderator

Liczba postów : 4
Join date : 09/06/2012
Age : 25
Skąd : z woj.podkarpackiego

Powrót do góry Go down

Przedstawialnia. :) Empty Re: Przedstawialnia. :)

Pisanie  Ania Wto Cze 26, 2012 1:01 pm

Ja witam wszystkich, którzy przybyli na forum. Smile

Ania
Admin
Admin

Liczba postów : 11
Join date : 07/06/2012
Age : 24
Skąd : Leszno

Powrót do góry Go down

Przedstawialnia. :) Empty Re: Przedstawialnia. :)

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach